Kariéra

Ponuka pozície: Technik

Miesto práce: Vrbové
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: od 03.2020
Mzdové podmienky (brutto): od 800 EUR / mesiac / ročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • kontrola a udržiavanie automatickej linky
  • zabezpečenie a udržiavanie čistoty na pracovisku,
  • komunikácia a spolupráca s členmi tímu a s ostatnými oddeleniami,
  • dodržiavanie pracovných postupov na jednotlivých pozíciách v rámci výrobnej linky,
  • starostlivosť o technologické časti automatickej linky
    Zamestnanecké výhody, benefity
  • profesionálny rozvoj
  • podmienky pre osobnostný rozvoj
  • možný kariérny rast
  • stravné lístky
    Informácie o výberovom konaní
  • oslovovovať budeme len vybraných uchádzačov
  • životopis posielajte s aktuálnou fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    Vzdelanie v odbore
  • Technické
    Ostatné znalosti
  • Microsoft Office - základy
    Vodičský preukaz
  • B
    Pozícia je vhodná pre absolventa
  • Áno
    Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Hľadáme rozhodného, samostatného a zodpovedného kolegu.
    SŠ vzdelanie (výučný list, maturita) technického zamerania
  • Skúsenosti na pozícii operátor výroby výhodou
  • Ochota učiť sa nové výrobné postupy
  • Manuálna zručnosť
  • Technická zdadnosť
  • Práca na 2 zmeny (8 hodín)
  • Vysoká miera samostanosti
  • Elektrikár s vyhláškou od §21 je veľkou výhodov

životopisy na email: svitac@wajda.sk

Ponuka pozície: Obchodný zástupca

Miesto práce: Slovensko (práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu: od 09.2020
Mzdové podmienky (brutto): od 850 EUR / mesiac / ročné bonusy

  • Milujete obchod a viete, že predaj je niečo úplne iné?
  • Ponúkame obchodnú činnosť na báze dlhodobej spolupráce. Hlavná obchodná činnosť je predaj vína z našej výrobnej spoločnosti na Slovensku.
  • - aktívne vyhľadávanie MO a VO prevádzok
  • - aktívna komunikácia so zákazníkmi
  • - príjem objednávok, ich administratíva
  • - obchodné stretnutia s existujúcimi a novými zákazníkmi
    Zamestnanecké výhody, benefity:
  • začlenenie do nášho profesionálneho tímu
  • mobilný telefón, notebook, motorové vozidlo - aj na súkromné účely
  • systém provízií zo zrealizovaných obchodov
  • oslovovovať budeme len vybraných uchádzačov,
  • práca sa vykonáva v pridelenom regióne bydliska uchádzača

  • Fakturácia - základy
  • B
  • Áno
  • Hľadáme rozhodného, samostatného a zodpovedného kolegu/kolegyňu. Dobrá znalosť trhu najmä v oblasti potravín je veľkou výhodou. Znalosť anglického/ nemeckého jazyka sú vítané.