Predaj tlačiarenskej technológie

logo mimaki

Mimaki TS55-1800


tiskárna mimaki

Úplne nová tlačiareň Mimaki TS55-1800 je naozaj revolučná tlačiareň určená na tlač sublimačnou farbou na transferový papier. Je cielená do textilného priemyslu, kde v súčasnosti môže z hľadiska funkcii, ale aj produkčnej schopnosti úspešne konkurovať strojom zasahujúcim do industriálnej kategórie.

Robustná konštrukcia je u Mimaki samozrejmosťou. Priemyselný stroj robia z modelu TS55 vylepšenia ako 10-litrové zásobníky na farbu a masívny odvíjač na Jumbo role, do ktorého môžete osadiť rolu do 300 kg s priemerom do 600 mm - reálne zníženie nákladov na tlač.

Rýchlosť

Model obsahuje viacero rýchlostných režimov. Režim s maximálnou rýchlosťou dosahuje 135 m2/h.
Tlačový režim orientovaný na vysokú kvalitu výstupu má stabilnú produkčnú rýchlosť 50 m2/h.mini-jumbo

Mini jumbo roll unit

Masívny odvíjač dovoľujúci bez problémov poňať rolu s 2500 lineárnymi metrami papiera šetrí vstupnú cenu transferového papiera, rovnako šetrí aj technický čas - frekvencia výmeny média je podstatne nižšia.

doplnovaci-system

Doplňovací systém 10kg

Vo svojej triede unikátny bulk systém. V porovnaní s 2l baleniami inku sa prevádzkové náklady veľmi výrazne znižujú, rovnako ako aj frekvencia výmeny náplne.

vyhrievanie

Rozšírenie vyhrievania

Toto rozšírenie sa inštaluje pod základný vyhrievací bubon ktorý je súčasťou stroja. Vylepšuje rýchlosť schnutia farby, takže znižuje riziko kontaminácie, či iného poškodenia navinutej rolky nedosušenou farbou na povrchu média.

Vyskúšajte si ju

Zajednajte si návštevu na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne tento model predvedieme, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie. Máme ho inštalovaný v plnej výbave so všetkými produkčnými možnosťami.

Systém MAPS

Pruhovanie vzniknuté farebnými prechodmi je vďaka systému MAPS3 prakticky eliminované.
Ako je vidno na obrázku, prechody systému MAPS3 nie sú priamočiare ale prekrývajúca sa časť prechodu je inteligentne rozmiestnená tak, aby nevznikali vizuálne defekty spôsobené napríklad nedokonalým nastavením posuvu média.
Tlač je teda veľmi plynulá a súvislá.

MAPS

Nová tlačová hlava

Nová Mimaki tlačová hlava s rozlíšením 600dpi je navrhnutá a vyvinutá presne za účelom stabilnej vysokorýchlostnej tlače pri vysokých denzitách, ktoré sa v potlači textilu zvyčajne dosahujú vysokým nánosom inku. Šírka hlavy a veľkosť kvapiek zaručuje, že tlačiareň je možné skutočne plnohodnotne využívať aj v režimoch s vyššou produkčnou rýchlosťou.

Fluorescentné farby

Dopyt po fluorescentných farbách najmä na výrobkoch do športového, či módneho odvetvia sa v posledných rokoch veľmi zvyšuje. Táto tlačiareň plne podporuje viacero režimov s doplnkovými farbami. Dostupné sú originálne doplnkové inkyfluorescentná žltá a fluorescentnámagenta. Ich zmiešaním vzniká fluorescentná oranžová.

V kombinácii s farbami zo základného CMYK-u ste schopní vyrobiť viac ako

barvy

40 rôznych odtieňov fluorescentných zelených, oranžových, červených a fialových.
Fluorescentnéinky sa využívajú na zjasnenie bežných ne-fluo odtieňov tmavších farieb, ktorým dodajú nenapodobiteľný vzhľad.

Softvérové riešenie

Spoločnosť Mimaki dáva v prípade tohto modelu na výber z dvoch možných variánt - RasterLink 6+, alebo TX-Link 4, teda RIPovací softvér švajčiarskej spoločnosti ErgoSoft. Obe varianty sú bezplatné.

Technická špecifikácia

NázovTS55 - 1800
Tlačová hlava2x Mimaki 600 dpi
Maximálna šírka tlače1940 mm
Rozlíšenie600 dpi
Typ inkuSB610
Veľkosť média na vstupe45 kg
Veľkosť média na vstupe (s Heavyfeedingom)300 kg
Inkset4,6,7,8 farieb
Balenie inku2l
Balenie inku (s Ink supply)10 kg
PripojenieEthernet / USB 2.0
NapájanieAC 240 V
Spotreba energie1,92 kW a menej
Rozmery (ŠxHxV)3240 x 713 x 1857 mm
Hmotnosť samotného stroja202 kg
Hmotnosť odvíjača na mini jumbo100 kg
Hmotnosť Bulk systému 10l35 kg + 80 kg ink
Hmotnosť vyhrievača15 kgKontaktujte nás

info@wajda.sk