Predaj tlačiarenskej technológie

logo epson

SureColor SC-F9300

logo epson

Všestranná a spoľahlivá sublimačná tlačiareň SureColor SC- F9300 bola navrhnutá tak, aby systém dvojitých tlačových hláv PrecisionCore TFP zabezpečil vyšší výkon a dlhžšiu životnosť a aby špecialisti na sublimačnú tlač získali jedinečnú flexibilitu a produktivitu spoločne s nízkymi celkovými nákladmi.

Je tiež ideálnym riešením pre tých, ktorí sa rozhodli vstúpiť na rastúci trh sublimačnej tlače. Všestranný sublimačná tlač vám zaistí prístup k novým obchodným príležitostiam s pridanou hodnotou a vyšším maržiam, pretože budete môcť tlačiť a prispôsobiť obrovskú škálu produktov, ako je napríklad oblečenie (od bežnej módy po športové oblečenie), mäkké pútače, predmety pre výzdobu interiéru alebo reklamné a upomienkové predmety.

Uplatnili sme naše rozsiahle skúsenosti s tlačou a vytvorili kvalitný a spoľahlivý hardvér a tlačovú hlavu. Výsledkom je tlačiareň SureColor SC-F9200, ktorá ponúka neprekonateľnú spoľahlivosť, výkon a produktivitu.

Zajednajte si návštevu na našom showroome, kde Vám radi nezáväzne predvedieme technológiu, vyrobíme potrebné vzorky a preberieme všetky osobitosti tejto technológie.

Základné funkcie

  • Všestranná 64-palcová sublimačná tlačiareň: Rýchlo a efektívne vytvára kvalitné textílie a potlače
  • Atramenty UltraChrome DS: Žiarivá, pestrofarebná a trvanlivá tlač
  • Rýchlejšia tlač: Rýchlosť tlače až 108,6 m²/h
  • Ucelené riešenie: Tlačiareň je navrhnutá na dokonalý súlad s atramentami, papierom a softvérom
  • Vyššia spoľahlivosť: Minimalizácia nárazov tlačovej hlavy do okraja média a zvlnenia materiálu – výsledkom je bezporuchová prevádzka

Dolievací systém

Tlačiareň SureColor SC-F9300 je vybavená integrovaným systémom dolievania atramentov s objemom 1,5 litra, ktorý sa ľahko pridáva pomocou litrových atramentových vreciek. To znamená, že môžete maximalizovať dobu prevádzky a spracovávať viac zákaziek, bez toho aby ste si museli robiť starosti s doplňovaním atramentu.

Software

Tlačiarne rady SureColor SC-F6200 až SC-F9200 sa dodávajú aj so softvérom Wasatch, ktorý zabezpečí, že používatelia môžu začať hneď tlačiť bez potreby ďalších investícií.

Technická špecifikácia

Spôsob tlačeTlačová hlava PrecisionCore™ TFP
Atramentová technológiaUltrachrome® DS
FarbyAzúrová, Veľmi hustá čierna, Purpurová, Žžltá
Kapacita atramentového zásobníka1.500 ml
Minimálna veľkoskť kvapôčky4 pl, S technológiou premenlivej veľkosti kvapôčok atramentu
Formáty papieraA0, A1, A2, 64" (162,6 cm), 44" (111,8 cm), 36 " (91.4 cm), 24" (61,0 cm)
Spotreba energie570 Watt, 1 Watt (vypnutie)
Napájacie napätie220
Rozmery produktu2.620 x 934 x 1.332 mm
Hmotnosť produktu290 kg
Systém údžržbyAutomatický systém utierania vlhkou tkaninou
Záruka12 mesiace Servis na mieste
Rozlíšenie tlače720 x 1.440 DPIKontaktujte nás

info@wajda.sk